دربارۀ ما

شرکت مهندسی بهین تجهیز آپادانا (بتاک) در سال 1388 تأسیس شد تا فعالیت خود را در راستای ارائۀ محصولات و خدمات مهندسی در زمینه های “کاهش مصرف انرژی” ، “پیشگیری از هدررفت منابع” و “حفظ محیط زیست” آغاز نماید.

این شرکت با درک اهمیت لزوم سیستم‌های کاهش مصرف سوخت و در راستای موضوع فعالیت خود، طراحی و تولید سیستم‌های کاهش مصرف سوخت را در دستور کار خود قرار داده و به منظور دستیابی به بهره‌وری بیشتر و احترام به حقوق مصرف‌کنندگان، تمام تمرکز خود را معطوف به تحقیقات و دستیابی به راهکارهای علمی افزایش کیفیت و کارآیی قرار داده است. به طوری که به جرأت و با استناد به تجربۀ شش سال حضور در بازار مصرف‌کنندگان می‌توان گفت که در میان کلیۀ محصولات موجود در بازار، محصول این شرکت دارای بالاترین راندمان بوده و توجه روزافزون مصرف‌کنندگان را به خود جلب کرده است.

ساختار سازمانی شرکت به صورتی طراحی شده که به طور کاملاً شفاف و انعطاف پذیر امکان توسعۀ فعالیت‌های در دست اجراء و نیز ایجاد سایر فعالیت‌های تجاری بالقوه را فراهم می‌نماید.

ما در بتاک، تلاش، انضباط، یادگیری، آموزش، کار گروهی، نوآوری، ابتکار، تعهد و رضایت‌مندی مشتری را برای دستیابی به بالاترین شایستگی در جهت بین‌المللی کردن و جهانی شدن بتاک سرلوحۀ کار خود قرار داده‌ایم.

علیرضا طالقانی

رئیس هیئت مدیره و مدیر تحقیق و توسعه

امیرشایان طالقانی

عضو هیئت مدیره و مدیر فروش اروپا و کانادا

امیرسعید طالقانی

عضو هیئت مدیره و مدیر فروش ترکیه

شاهین رضائیان

مدیر عامل

حسنعلی خدایی

مدیر مالی

سیامک پدرام

مدیر تولید

مهدی طالقانی

مدیر فروش روسیه

حمید شایسته فرد

مدیر فروش داخلی

مهدی طالقانی

مدیر فروش فیلیپین