رِداکس چگونه باعث افزایش عمر سوزن انژکتور و پمپ می‌شود؟

رِداکس، با تأثیر بر روی شکل مولکولی آب موجود در گازوئیل، از نشست آب بر روی اجزاء سیستم سوخت جلوگیری می‌کند. در نتیجه، تمامی اجزاء سیستم سوخت از گزند آب در امان مانده و عمر سیستم سوخت به خصوص سوزن انژکتور حداقل دو برابر شود

چرا با نصب رِداکس تعداد تعویض روغن کم می‌شود؟

با نصب رِداکس عمل احتراق گازوئیل کامل‌تر انجام می‌شود و موتور خنک‌تر و روان‌تر کار می‌کند، در نتیجه روغن موتور دیرتر فرسوده شده و عمر روغن موتور زیادتر می‌شود.

نصب رِداکس چقدر طول می‌کشد؟

نصب رِداکس بسته به نوع وسیلۀ نقلیه و مهارت مکانیک نصاب بین نیم ساعت تا یک ساعت و نیم طول می‌کشد.

دستگاه رداکس کجا نصب میشود ؟

رِداکس نزدیک پمپ و فیلتر گازوئیل و روی بدنۀ وسیلۀ نقلیه یا روی موتور نصب می‌شود و گازوئیل بلافاصله پس از خروج از آخرین فیلتر وارد رِداکس می‌شود.

آیا علت کامل‌تر سوختن گازوئیل در نتیجۀ نصب رِداکس به دلیل گرم شدن گازوئیل است؟

خیر، رِداکس با تأثیر بر فرم مولکولی گازوئیل باعث احتراق کامل‌تر آن می‌شود، اما از آنجا که بهترین عملکرد رِداکس در دمای حدود 50 درجه سانتیگراد می‌باشد، بهتر است در زمستان، گازوئیل ورودی به رِداکس به وسیلۀ آب خروجی از موتور گرم شود.

با نصب رِداکس مصرف گازوئیل چه مقدار کاهش می‌یابد؟

کاهش مصرف گازوئیل به نوع و مدل ساخت وسیلۀ نقلیه، نحوۀ رانندگی و برخی پارامترهای دیگر بستگی داشته و عموماً در حدود 15% می‌باشد. اما کمترین میزان ثبت شده 12% و بیشترین مقدار آن 21% می‌باشد.

آیا رِداکس بر قدرت موتور یا شتاب وسیلۀ نقلیه تأثیر می‌گذارد؟

بله، با نصب رِداکس، احتراق گازوئیل کامل‌تر شده و از مقدار بیشتری از انرژی گازوئیل استفاده می‌شود. در نتیجه قدرت موتور و شتاب وسیلۀ نقلیه بیشتر می‌شود.

آیا رِداکس بر عمر موتور تأثیر می‌گذارد؟

بله، رِداکس باعث می‌شود، موتور بسیار بهتر، نرمتر و روان‌تر کار کند. در نتیجه با نصب رِداکس عمر موتور و قطعات آن بیشتر می‌شود

دستگاه رِداکس روی چه وسایل نقلیه‌ای نصب می‌شود؟

رِداکس برای بیشتر وسایل نقلیۀ دیزلی سنگین موجود در بازار طراحی و ساخته شده و در حال حاضر در 63 مدل موجود می‌باشد

آیا رِداکس مورد تأیید مراجع استاندارد می‌باشد؟

بله، رِداکس توسط شرکت موتورسازان تبریز (سازندۀ موتورهای دیزل) آزمایش شده و مورد تأیید قرار گرفته است

آیا دستگاه رِداکس گارانتی دارد؟

بله، رِداکس از گارانتی برگشت کامل پول برخوردار بوده و چنانچه مصرف‌کننده از عملکرد دستگاه راضی نباشد می‌تواند دستگاه را مسترد نموده و پول خود را دریافت نماید.